Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)
Ja jums pieder restorāns, bārs, sviestmaižu veikals vai picērija, šie dzesējamie sagatavošanas galdi ir labākā izvēle jūsu ēdienu gatavošanai. Šie galdi apvieno darba un uzglabāšanas zonas, un sastāvdaļu un sagatavošanas vietas tuvinājums ir īpaši ērts jūsu noslogotākajos brīžos. Sagatavošanas galdi ir paredzēti lietošanai virtuvē, un to liels izmērs ļauj vairākiem darbiniekiem strādāt blakus vienlaikus.
Salātu un sviestmaižu sagatavošanas galdi ir izstrādāti, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi aukstām salātu un sviestmaižu sastāvdaļām. To plakanais pārtikas sagatavošanas virsmas nodrošina pietiekami daudz darba vietas, savukārt dzesētās pamatnes piedāvā papildu uzglabāšanas vietu sastāvdaļām.
- Iekļautas riteņi.
- Trauki nav iekļauti, pārdoti atsevišķi
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Izjaukto skatu diagrammu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1080 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 75kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 240 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 382W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/6 |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +0°C līdz +10°C |
| Darba virsma | Nerūsējošais tērauds |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (serverī) | 5 x GN1/6 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
