Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
EAN: 5056465017621
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Profesionāla mikroviļņu krāsns ar atkausēšanas un grila funkcijām komerciālai lietošanai restorānos, bāros, kafejnīcās un viesnīcās.
- Atkausēšana. Krāsns ļauj atkausēt gaļu, putnu gaļu un jūras veltes.
- Grila funkcija, kas īpaši noderīga plānām gaļas šķēlītēm, steikiem, kotletēm, kebabiem, desiņām un vistas gabaliņiem. Tāpat piemērota karstām sviestmaizēm un au gratin ēdieniem.
- Digitāla
- LED displejs
- Ārējais korpuss no nerūsējošā tērauda
- Interjera krāsa balta
- Programmējama skārienvadība
- Jauda (mikroviļņi): 1500W
- Jauda (grils): 1300W
- Novērtētā mikroviļņu jauda: 1000W
- Darbības frekvence: 2450MHz
- Ārējie izmēri: 311mm (A) × 553mm (P) × 491mm (D)
- Krāsns iekšējie izmēri: 250mm (A) × 376mm (P) × 404mm (D)
- Krāsns tilpums: 38 litri
- Vienmērīga gatavošana: griežamā plate
- Netosvars: 18.6kg
Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu lietotāja rokasgrāmatu.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 491 mm |
| Augstums | 311 mm |
| Platums | 553 mm |
| Svars | 18,6 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 38 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500W |
| Iekļauts | Stikla paplāte un grila režģis |
| Augstums (iekšējais) | 250 mm |
| Programmas | Grils / Atkausēšana |
| Vadība | Digitāls |
| Platums (iekšējais) | 376 mm |
| Dziļums (iekšējais) | 404 mm |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (grils) | 1300W |
| Diametrs (gatavošanas zona) | 335 mm |
| Izeja | 1000 W |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
