Komercijas zupas katls melns 10 litri | Adexa ESK01A
EAN: 5056465015009
Original price was: 141,11 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
Komercijas zupas katls ar 10 litru tilpumu, šis zupas katls ir ideāli piemērots karstu zupu sagatavošanai un pasniegšanai jūsu klientiem. Šis profesionālais zupas sildītājs uzturēs zupu optimālā pasniegšanas temperatūrā. Piemērots kafejnīcām, ēdnīcām un pašapkalpošanās kioskiem. Iekļauts nerūsējošā tērauda ieliktnis.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Platums | 300 mm |
| Svars | 6kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 10 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 400W |
| Krāsa | Melns |
| Temperatūra | +30 līdz +80°C |
| Materiāls (bļoda) | Nerūsējošais tērauds |
| Iekšējās dimensijas | ⌀230mm / 225mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Elektriskā sildīšana GN2/3 Ar stikla vāku Nerūsējošais tērauds 5.5 litri | Adexa AD3202
In stock
Original price was: 563,19 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
In stock
Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
