967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
EAN: 5056465058259
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)
Divdurvju profesionāls vertikāls ledusskapis par izdevīgu cenu.
- 3 plaukti katrām durvīm
- Ārējie izmēri (PxDzA): 1340 x 700 x 2000mm
- Iekšējie izmēri (PxDzA): 1220 x 570 x 1380mm
- Tilpums: 967 litri
- Temperatūra: -18°C līdz -22°C
- Barošana: 230V / 1N / 50Hz
- Ventilēta dzesēšana
- Ar automātisku atkausēšanu
- CFC brīvs dzesētājs un putas
- Apaļas iekšējās malas vieglai tīrīšanai
- 60 mm biezas izolācijas labākai energoefektivitātei
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašslēdzošas durvis
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildītājs durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Materiāls (ārpuse): Nerūsējošais tērauds
- HC dzesētājs
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
- Lejupielādēt CE marķējumu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 2000 mm |
| Platums | 1340 mm |
| Svars | 160 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 967 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230 V / 1 fāze |
| Jauda | 500W |
| Riteņi | Jā |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18 līdz -22°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Izolācija | 60 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
