Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
EAN: 5056465010776
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)
Profesionāls vienas tvertnes dziļās eļļas fritieris ar lielu atlaidi. Šis augstas kvalitātes galda fritieris ir piemērots ēdiena līdzņemšanai, restorāniem, kafejnīcām, veikaliem un citām mazām ēdināšanas iestādēm. Pietiekami viegls, lai to varētu pārvietot. Ideāli piemērots gan komerciālai, gan mājas lietošanai.
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Precīza termostata kontrole
- Maksimālā un minimālā eļļas līmeņa atzīme
- Drošības temperatūras pārsniegšanas izslēgšana
- Izolēta groza rokturis
- Temperatūra +60 līdz +200°C
- Noņemams vāks
- Iekļauts 1 dziļās fritēšanas grozs un 1 vāks
- CE sertifikācija
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 440 mm |
| Augstums | 318 mm |
| Platums | 280 mm |
| Svars | 3kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 7 litru darba tilpums |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +60 līdz +200°C |
| Grozi | 1 |
| Vāks | Iekļauts |
| Tilpums (tvertne) | 10 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas Bain Marie ar stikla aizsargu 3xGN1/2 | Adexa HBM23
Available on backorder
Original price was: 417,71 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
