Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
258,98 € Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Tirdzniecības letes ledusskapis 3 durvis 1795x700x850mm | Adexa T187RL3
1970,69 € Original price was: 1970,69 €.847,40 €Current price is: 847,40 €. (bez PVN)
Stikla pildījuma jaucējkrāns uz pjedestāla, 260 mm, nerūsējošais tērauds | Adexa 8P01
SKU:
8P01
EAN: 5056465001057
219,21 € Original price was: 219,21 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
Pulēta hroma pārklājuma misiņa korpuss un pjedestāls, hroma pārklājuma metāla flanča un termoplastiskais rokturis.
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 310 mm |
| Platums | 40 mm |
| Svars | 1,2 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Hroma pārklāts misiņš |
| Diametrs | 20 mm (apakšējā caurule) / 27 mm (cauruma uzgrieznis) / 45 mm (regulējama flanča) |
| Ūdens pieslēgums | G1/2'' |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
