2×12 līmeņu Elastīga platuma Plaukts/Paliktnis/Panna/Pašattīrošs Ratiņš Nerūsējošais Tērauds | Adexa RTFT12D
EAN: 5056465012794
Original price was: 427,74 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)
Šis augstas kvalitātes profesionālais plauktu ratiņš ir ideāls lielu komerciālu gastronormu trausu vai pannu kaudzēšanai un glabāšanai. Tā 12 līmeņi ir uzstādīti uz četriem riteņiem, lai nodrošinātu vieglu pārvietošanos jūsu restorānā, maiznīcā vai līdzīgā ēdināšanas iestādē.
- Jauda: 24 līmeņi, kas tur trausus un konteinerus platumā no 200 mm līdz 460 mm
- Izmēri: 970x650x1720 mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 650 mm |
| Augstums | 1720 mm |
| Platums | 970 mm |
| Svars | 39 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 24 līmeņi |
| Paplātes/ režģa izmērs | Paplātes un pannas ar platumu no 200 mm līdz 380 mm / dziļumu līdz 650 mm |
| Riteņi | Ar bremzēm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
