Komercslietojuma izlietne nerūsējošais tērauds 1200x600x900mm 2 bļodas ar atstarpes aizsargsieniņu | Adexa STD245A
EAN: 5056465013234
Original price was: 502,16 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība profesionālai divu bļodu ēdināšanas izlietnei. Izturīga, augstas kvalitātes, pilnībā no nerūsējošā tērauda izgatavota profesionāla izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu un restorānu nozares augstajiem kvalitātes standartiem. Nav cinkotu detaļu kā lētākās alternatīvās tirgū!
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- 1 iepriekš urbta jaucējkrāna caurums katrai izlietnes bļodai
- Regulējamas kājas
- Aizsargplāksne 100mm
- Saliekama iepakojumā
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm (+100 mm aizsargpaneļa augšdaļa) |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 25kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 450 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 300 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 450 mm |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Vidējais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 2 metinātas bļodas |
| Aizsargsienas | 100 mm |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Original price was: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
