Caurules stila salokāma sienas plaukts nerūsējošā tērauda 1200x450x270mm | Adexa 331008
169,18 € Original price was: 169,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
600lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapītis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa F600VGLASS
2614,26 € Original price was: 2614,26 €.1124,14 €Current price is: 1124,14 €. (bez PVN)
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
SKU:
RS41VG
EAN: 5056465026005
2513,70 € Original price was: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (bez PVN)
Profesionāls letes dzesētājs ar četrām nerūsējošā tērauda cietajām durvīm un 4 riteņiem komplektā. Šis letes ledusskapis ir aprīkots ar virkni noderīgu funkciju, kas noteikti ievērojami atvieglos darbu jūsu ēdināšanas un profesionālajā restorāna virtuvē.
- Tilpums: 449 litri
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Barošana: 230V / 1N / 50Hz
- Plaukti: 4 gab.
- Ārējie izmēri (PxDzxA): 2230 x 600 x 850mm
- Bez CFC dzesētājs un putas
- Pilna nerūsējošā tērauda AISI 304 konstrukcija iekšpusē un ārpusē ar noapaļotām iekšējām malām vieglai tīrīšanai
- 60mm bieza izolācija
- Ventilēts dzesēšanas nodalījums nodrošina labāku gaisa cirkulāciju
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Durvis ar pašslēgšanās mehānismu
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensāta veidošanos
- Izstrādāts, lai ietilptu GN1/1 pannas izmēriem
- HC dzesētājs
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 2230 mm |
| Svars | 131 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 449 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 4 stikla durvis (pašslēdzošas) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 350W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 4 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiski |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Profesionālais citrusu sulu spiede 180W | Adexa CJ5
In stock
Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
