Profesionāls gaļas maļamais aparāts 350kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ32
Original price was: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)
Šis profesionālais gaļas maļamais no miesnieku sērijas spēj samalt un sasmalcināt iespaidīgu gaļas daudzumu stundā, padarot to ideāli piemērotu tādiem uzņēmumiem kā miesnieku veikali, skolas, slimnīcas, lielas restorāni, viesnīcas un citi. Šis maļamais nodrošina perfektu griezumu katru reizi, atvieglojot maltās gaļas sagatavošanu gardam jēra pīrāgam vai boloņezam. Tas garantē augstu veiktspēju ar jaudīgu 1100W izturīgu un ventilētu motoru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 520 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 65 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2200W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 perforētas plāksnes (5mm/8mm), nerūsējošā tērauda griešanas nazis |
| Ražošana | 350 kg/h |
| Dzirnaviņu galvas izmērs | #32 / Ø100mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Āķis mīklai planētas mikserim 30 litri | | Adexa B30-DH
In stock
Original price was: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds horizontālais | Adexa MX022H5L
In stock
Original price was: 426,80 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru prese Ø150mm | Adexa HM150
In stock
Original price was: 398,45 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais desu griezējs 8,5 mm | Adexa WHSC1
In stock
Original price was: 252,17 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komercijas burgeru prese 100mm/4 collas | Adexa CBP100
In stock
Original price was: 344,18 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Planētu miksera 7 litru lapu smalcinātājs | | Adexa B7-LB
In stock
Original price was: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Profesionāls kartupeļu frī griezējs 1/4'' | Adexa QY070614
In stock
Original price was: 138,43 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Regulējams dārzeņu rotējošais griezējs | Adexa CMX155
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Rokas gaļas maļamā mašīna pie galda stiprināma | Adexa MG001
In stock
Original price was: 45,46 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Tārpa vārpsta gaļas maļamajam Adexa DQ32 Nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS32
In stock
Original price was: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
