Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 plaukti siltināts | Adexa WHHPC20IS
Original price was: 2614,26 €.1124,14 €Current price is: 1124,14 €. (bez PVN)
Komercijas siltināts uzglabāšanas un rūgšanas skapis, ļoti bieži izmantots kā vistas sildītājs vai banketu ratiņš, kas atbilst augstākajām dizaina, funkcionalitātes un ergonomikas prasībām. Pateicoties temperatūras regulēšanai līdz grādam un izcilajām siltumizolācijas īpašībām, tas nodrošina vislabāko ēdināšanas kvalitāti – pat ilgāku gaidīšanas laiku gadījumā. Liels uzglabāšanas skapis, lai jūsu gastronormas pannas uzturētu drošā, gatavā pasniegšanai temperatūrā par lielisku cenu atlaidi.
- Var uzņemt 15 x GN1/1 paplātes un 600x400mm cepšanas paplātes
- Saderīgs ar GN1/1, GN2/3, GN1/2, GN1/3 pannām
- 180° pilna atvēruma durvis
- +30°C līdz +85°C
- LED displejs noņemamā apakšējā vadības atvilktnē
- Iebūvēts stūra buferis
- Viegli tīrāms un apkalpojams
- 535x825x1710mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 825 mm |
| Augstums | 1710 mm |
| Platums | 535 mm |
| Svars | 75 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 15 x GN1/1 vai 600×400 paplātes |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2100W |
| Paplātes režģa atstatums | 85 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +30°C līdz +85°C |
| Vadība | Rokasgrāmata ar LED displeju |
| Durvis | 180° pilns šūpojums |
| Mitrumkontrole | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionāla sautēšanai paredzēta katliņa/krājuma katliņš ar vāku no nerūsējošā tērauda 98 litri | Adexa SE15050
In stock
Original price was: 411,07 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)
