Tirdzniecības pudeļu dzesētājs stāvus 773 litri Ventilatora dzesēšana Divas eņģu durvis Melns jumts Gaisma | Adexa LG805BBLACK
EAN: 5056465039265
Original price was: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)
Liela ietilpība dubultstikla durvju stāvus ledusskapis. Viegli tīrāms, zemas apkopes augstas kvalitātes dzesēšanas pudeļu dzesētājs, ideāls kā daudzfunkcionāls dzērienu ledusskapis.
- Dzesēšanas sistēma: Tiešā ventilatora dzesēšana
- Automātiskā atkausēšana
- Vadības sistēma: Elektroniska
- Stikla durvju tips: Eņģu durvis
- Durvju rāmis, roktura materiāls: PVC
- Stikla veids: Rūdīts stikls
- Durvju automātiskā aizvēršana: Pēc izvēles
- Slēdzene: Jā
- Regulējami plaukti (gab.): 8
- Riteņi (gab.): 4
- Iekšējā gaisma: 2 vertikālas
- Spriegums/frekvence: 230V / 1 fāze
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Temperatūras digitālais ekrāns: Jā
- Maks. apkārtējā temperatūra: +38°C
- Ārējais korpuss: Priekškrāsots tērauds
- Iekšējais korpuss: Priekškrāsots alumīnijs
- Kondensators: Apakšējais ventilatora dzesēšanas stieple
- Iztvaicētājs: Vara ribas
- Iztvaicētāja ventilators: 14W kvadrātveida ventilators
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 597 mm |
| Augstums | 1985 mm |
| Platums | 1170 mm |
| Svars | 135kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 773 litri (800-900 bundžas/pudeles) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 500W |
| Durvis | 2 eņģu stikla durvis |
| Iekļauts | 8 režģi |
| Krāsa | Melns |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiski |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Elektroniska vadība ar digitālu temperatūras displeju |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 1250 kWh/gadā |
| Enerģijas klase | B |
| Iekšējās dimensijas | 910x595x1531 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
