Ēdamistabas krēsls ar metāla kājām un polsterētu samta sēdekli melnā krāsā | Adexa WW5025
EAN: 5056465084487
Original price was: 97,31 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)
Izcils komforts un izturīgs, ikoniskais dizains, kas radīts ilgam mūžam, ir tikai divas no galvenajām priekšrocībām, kas padara šo mūsdienīgo ēdamistabas krēslu par daudzfunkcionālu nepieciešamību. Krēsls ir arī viegli kopjams.
- Sēdeklis ar matētu virsmu un samta spilveniem. Papildu komforts, bet viegli tīrāms.
- Ideāli piemērots restorāniem, birojiem, ieejas vestibilam, uzņemšanas telpām, gaidīšanas telpai, banketēm un mājām; viesistabai, ēdamistabai, guļamistabai…
- Stipras, triecienizturīgas kājas.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Platums | 480 mm |
| Svars | 4kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Metāls / Samts (ugunsdrošs) |
| Krāsa | Melns / Melns |
| Kārtojams | Jā |
| Dziļums (sēdeklis) | 420 mm |
| Platums (sēdeklis) | 480 mm |
| Augstums (aizmugure) | 360 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
2×12 līmeņu Elastīga platuma Plaukts/Paliktnis/Panna/Pašattīrošs Ratiņš Nerūsējošais Tērauds | Adexa RTFT12D
In stock
Original price was: 427,74 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Blakus ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli, gaiši pelēks | Adexa GSYH003LG
In stock
Original price was: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Laminēts apaļš galda virsmas reversīvs galdu mahagons un melns Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Original price was: 130,07 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Laminēts Kvadrāta Galda Virsma Apgriežama Mahagonija un Melna 24×24'' | Adexa TT2424MB
In stock
Original price was: 76,31 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Melns samta barjeras virve ar zelta galiem 1,5m | Adexa VR01BG
In stock
Original price was: 23,31 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Side Dining Chair PU ādas sēdeklis Dabīgs | Adexa GSYH003N
In stock
Original price was: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Zaļa pinuma aizsargbarjeras aukla ar sudraba galiem 1.5m | Adexa BR01GS
In stock
Original price was: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
