Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 + 15 līmeņu izolēts | Adexa WHHPC40IS
Original price was: 4625,43 €.1988,94 €Current price is: 1988,94 €. (bez PVN)
Komercizolēts uzglabāšanas un rūgšanas skapis, ļoti bieži izmantots kā vistas sildītājs vai banketu ratiņš, kas atbilst augstākajām dizaina, funkcionalitātes un ergonomikas prasībām. Pateicoties temperatūras regulēšanai līdz grādam un izcilām izolācijas īpašībām, nodrošina vislabāko ēdināšanas kvalitāti – pat ilgāku gaidīšanas laiku gadījumā. Liela ietilpība uzglabāšanas skapim, lai jūsu gastronormas pannas uzturētu drošu, gatavu pasniegšanai temperatūru par lielisku cenu atlaidi.
- Var uzglabāt 15 + 15 x GN1/1 paplātes un 600x400mm cepšanas paplātes
- Saderīgs ar GN1/1, GN2/3, GN1/2, GN1/3 pannām
- 180° pilna atvēruma durvis
- +30°C līdz +85°C
- LED displejs noņemamā apakšējā vadības atvilktnē
- Iebūvēts stūra buferis
- Viegli tīrāms un apkalpojams
- 1020x825x1710mm
Lūdzu, skatīt sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 825 mm |
| Augstums | 1710 mm |
| Platums | 1020 mm |
| Svars | 150kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 15 + 15 x GN1/1 vai 600×400 paplātes |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +30°C līdz +85°C |
| Vadība | Rokasgrāmata ar LED displeju |
| Durvis | 180° pilns svārsts |
| Mitrumkontrole | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
