Profesionāls fermentācijas, raudzēšanas un uzglabāšanas skapis 6 līmeņu izolēts | Adexa WHHPC10IS
2047,58 € Original price was: 2047,58 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Mobilā Bain Marie ēdiena sildīšanas galds 3xGN1/1 | Adexa PFT12070
1009,79 € Original price was: 1009,79 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds 3 līmeņi Atzveltne Kvadrātveida kājas 1800x700x900mm | Adexa DW3T18070B
SKU:
DW3T18070B
EAN: 5056465080496
616,29 € Original price was: 616,29 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Svars | 36kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Augstums (aizsargs/uzlika) | Jā (50 mm) |
| Plaukti | 3. Apakšējā plaukta fiksēta pie 150 mm. Vidējā plaukta regulējama. |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
