Komercijas darba galds ar izlietni, nerūsējošais tērauds, 1 bļoda, kreisā puses apakšējā plaukts, splashback, 1200x600x900mm | Adexa STD1260L
Original price was: 574,49 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)
Šim darba galdam ar izlietni ir augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda konstrukcija. Tas nodrošina lielāku izturību un pretkorozijas īpašības, padarot to par ideālu izvēli jūsu virtuvei! Ar integrēto izlietni šī vienība ļauj viegli noskalot sastāvdaļas vai nomazgāt rokas, veicot citus darbus uz galda lielās darba virsmas. Turklāt tā apakšējā plaukta nodrošina ērtu uzglabāšanas risinājumu, lai viss nepieciešamais būtu pa rokai vienkāršai darbībai.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai un zemāk sadaļā ‘Saistītie produkti‘ par smidzināšanas vienībām un jaucējkrāniem.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 22 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Kreisais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Bļodas izmērs | 450x450x280 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
