Dzesēts sagatavošanas galds 4 atvilktnes | Adexa 4DS11
EAN: 5056465016075
Original price was: 1927,39 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
Dzesēts komerciāls sagatavošanas galds, izgatavots no izturīga nerūsējošā tērauda ārpuses un iekšpuses ar 4 atvilktnēm. Atvilktnes pieņem GN1/1 izmēra traukus, kuri nav iekļauti komplektā. Ideāls papildinājums jebkurai restorāna vai līdzīgai ēdināšanas sagatavošanas virtuvei.
- Bez CFC dzesēšanas līdzeklis un putas
- AISI 304 nerūsējošā tērauda rāmis
- Elektroniskais termostats un digitālais LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Magnētiskā blīve, kuru var nomainīt bez instrumentiem
- Apakša ar noapaļotām malām vieglai tīrīšanai
- Izstrādāts, lai pielāgotos GN1/1 pannām, traukiem un paplātēm
- Tilpums: 257 litri
- Barošanas spriegums: 230V / 1N / 50Hz
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Dzesēšana: statiska
- Iekļautas riteņi
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Platums | 900 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 257 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 4 atvilktnes |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/1 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2 līdz +8°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
