Industriālais kaulu zāģis 1650mm nerūsējošā tērauda | Adexa JG210C
EAN: 5056465013432
Original price was: 1031,48 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Izturīgs nerūsējošā tērauda kaulu zāģis. Ideāli piemērots miesniekiem, restorāniem, ēdināšanas virtuvēm un citām rosīgām pārtikas apstrādes vietām. Viegli griež kaulus, sasaldētu gaļu, zivis utt.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 455 mm |
| Augstums | 880 mm |
| Platums | 480 mm |
| Svars | 38,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Galdvirsma |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 850W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Platums (iekšējais) | 16 mm (zāģa asmens) |
| Asmens garums | 1650 mm |
| Biezums | 4 līdz 180 mm (griešana) |
| Diametrs | 210 mm (rata) |
| Izmēri | 465x365mm (darba virsma) |
| Ātrums | 15-19m/s (zāģis) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)8 šķēles asmens un stumšanas bloks kartupeļu čipu griezējam | Adexa CP08
In stock
Original price was: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ8 5 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-5
In stock
Original price was: 44,29 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas plāksne 6mm Adexa DQ12 Nerūsējošs tērauds | Adexa DQGP12-6
In stock
Original price was: 56,98 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gliemežvārpsta gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ12 nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS12
In stock
Original price was: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komercijas burgeru prese 100mm/4 collas | Adexa CBP100
In stock
Original price was: 344,18 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Lapu putotājs planētu mikserim 30 litri | | Adexa B30-LB
In stock
Original price was: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Profesionāls gaļas maļamais aparāts 350kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ32
In stock
Original price was: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Rokas gaļas maļamā mašīna pie galda stiprināma | Adexa MG001
In stock
Original price was: 45,46 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
