Divkāršā izlietne kreisajā pusē ar noteces virsmu un aizmugurējo sienu 1800x600x910mm | Adexa DSB1860L
Original price was: 1210,67 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)
Dubultā izlietne ar notekas dēli
• Kvadrātveida kājas stabilitātei
• Metinātas bļodas augstai izturībai
• 10 cm aizsargpanelis sienu tīrībai un aizsardzībai
• Pastiprināts rāmis papildu stabilitātei
• Stilīga viļņota notekas dēļa virsma
Šī augstas kvalitātes dubultā izlietne ir izstrādāta, lai apmierinātu profesionālu virtuves vajadzības, apvienojot funkcionalitāti ar estētiku. Metinātās bļodas un pastiprinātās malas nodrošina izturīgu konstrukciju, kas iztur ikdienas lietošanu. Viļņotā notekas dēļa virsma ir ne tikai praktiska, bet arī piešķir elegantu pieskārienu. Aizsargpanelis padara to ideālu virtuves tīrības un kārtības uzturēšanai, savukārt kvadrātveida kājas nodrošina stabilitāti pat intensīva darba laikā. Lieliska izvēle gan restorāniem, gan privātām virtuvēm ar augstiem standartiem.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija’ detalizētu informāciju un zemāk sadaļā ‘Saistītie produkti’ par smidzināšanas vienībām un jaucējkrāniem.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 910 mm (+100 mm aizsargsienīte) |
| Platums | 1800 mm |
| Svars | 32 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Kreisais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 2 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Izmēri (izlietnes bļoda) | 400x400x250 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)
