Rokas blenderis / Rokas mikseris 280W Mikseris kāts 240mm Putotājs 240mm Maināms ātrums Balts | Adexa HM265WW
EAN: 5056465095094
Original price was: 452,84 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Komercijas rokas blenderis, kas viegli sajauc biezeņus un emulģē līdz 25 galoniem. Šis rokas mikseris ir lielisks profesionāls papildinājums jebkurai ēdināšanas iestādei, un mūsu pašreizējā atlaides cenā šis iegremdējamais blenderis ir izdevīgs pirkums jebkurai restorānam.
- Regulējams ātrums
- Maksimālais maisījuma daudzums: 50 litri
- Dubultā motora izolācija
- Drošības slēdzis
- Pastāvīga vai impulsu darbība
- 280W dubultās izolācijas īpaši izgatavots motors
- Ātrums: 3000 līdz 13000 apgr./min miksera funkcijā
- Visas nerūsējošā tērauda maisīšanas caurule
- Visas nerūsējošā tērauda aizsargzvans
- Titāna pārklāts maisīšanas nazis
Izmēri:
- Iegremdējamās caurules garums: 240mm
- Putotāja garums: 240mm
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Izjaukuma skatu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 102 mm |
| Platums | 122 mm |
| Svars | 2,1 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 280W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds / Plastmasa |
| Apgr./min | 3000 līdz 13000 (maisītājs) / 400 līdz 1700 (putotājs) |
| Nūjas garums | 240 mm (maisītājs) / 240 mm (putotājs) |
| Garums | 551 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ8 5 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-5
In stock
Original price was: 44,29 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas plāksne 6mm Adexa DQ12 Nerūsējošs tērauds | Adexa DQGP12-6
In stock
Original price was: 56,98 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Komerciālā rīsu vārāmā ierīce 4/10 litri | Adexa CRC04
In stock
Original price was: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais desu griezējs 8,5 mm | Adexa WHSC1
In stock
Original price was: 252,17 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Desu Pildītājs 3 litri Nerūsējošais tērauds Horizontāls | Adexa MX022H3L
In stock
Original price was: 375,54 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (bez PVN)Profesionālais citrusu sulu spiede 180W | Adexa CJ5
In stock
Original price was: 370,10 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Profesionāls gaļas maļamais aparāts 350kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ32
In stock
Original price was: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāls mīklas mikseris 20 litri 2 ātrumi | Adexa H20
In stock
Original price was: 1510,93 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Profesionāls planētu mikseris 30 litri 3 ātrumi | Adexa B30
In stock
Original price was: 1511,99 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)
