Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
11,55 € Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
16,33 € Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)
Komercāla plauktu sistēma 4 līmeņi 1000kg 900x450x1800mm hroma stieple | Adexa WH9045180A4C
SKU:
WH9045180A4C
EAN: 5056465095377
199,48 € Original price was: 199,48 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)
Smagām profesionālām ēdināšanas vajadzībām hroma plaukta komplekts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas jomas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Regulējamas kājas
- Maksimālais kopējais slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Izmēri: 900x450x1800mm
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstatums: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 13 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Pēdas | Regulējams |
| Materiāls | Hromēts oglekļa tērauds |
| Maksimālā slodze | 1000 kg (250 kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
