Komercijas katlu mazgāšanas izlietne nerūsējošā tērauda 1 bļoda ar splashback apakšējo plauktu 2000x600x900mm kvadrātveida kājas | Adexa PSA20060U
926,39 € Original price was: 926,39 €.397,70 €Current price is: 397,70 €. (bez PVN)
Mērcu katls ar trīskāršu slāni, 200x70mm, 2,2 litri, vara | Adexa C0311026C
89,31 € Original price was: 89,31 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Stikla pildītāja jaucējkrāns ar stikla mazgātāju uz izlietnes virsmas, nerūsējošais tērauds | Adexa 8P07
SKU:
8P07
EAN: 5056465096985
324,12 € Original price was: 324,12 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)
Pulēta hroma pārklāta misiņa korpuss un pjedestāls, hroma pārklāta metāla flanča un termoplastiskais rokturis.
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 330 mm |
| Platums | 438 mm |
| Svars | 3kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Hroma pārklāts misiņš un nerūsējošais tērauds |
| Diametrs | 20 mm (apakšējā caurule) / 27 mm (cauruma uzgrieznis) / 45 mm (regulējama flanča) |
| Ūdens pieslēgums | G1/2'' |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
