800lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Dubultās stikla durvis GN2/1 Ar ventilatoru dzesēšana | Adexa R800SGLASS
EAN: 5056465038497
Original price was: 2833,83 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (bez PVN)
Dubultu durvju profesionāls vertikāls ledusskapis par izdevīgu cenu.
- Atbilst GN 2/1, 3 plaukti katrām durvīm
- Tilpums: 800 litri
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Barošanas spriegums: 230V / 1N / 50Hz
- Ar ventilatora dzesēšanu
- Ar automātisku atkausēšanu
- CFC brīvs dzesētājs un putu materiāls
- Apaļas iekšējās malas vieglai tīrīšanai
- 60 mm biezas siltumizolācijas slānis labākai energoefektivitātei
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai nolasīšanai
- Pašslēdzošas stikla durvis
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildītājs durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Materiāls (ārpuse): Nerūsējošais tērauds
- HC dzesētājs
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ sīkākai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 2000 mm |
| Platums | 1340 mm |
| Svars | 169 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 800 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 stikla durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 450W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 |
| Dzesēšana | Statiskā ar ventilatoru |
| Atkausēšana | Automātisks |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2 līdz +8°C |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Izolācija | 60 mm |
| Iekšējās dimensijas | 1224x582x1394 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
