Komercijas katlu mazgāšanas izlietne nerūsējošā tērauda 1 bļoda ar splashback apakšējo plauktu 1000x600x900mm kvadrātveida kājas | Adexa PSA10060U
EAN: 5056465048021
Original price was: 615,26 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība komerciālai katlu mazgāšanas izlietnei. Smagā tipa, augstas kvalitātes, pilnībā nerūsējošā tērauda profesionāla izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu un restorānu nozares augstajiem kvalitātes standartiem.
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Regulējamas kājas
- Pretnoplūdes mala
- Aizsargpaneļa atzveltnes
- Saliekama iepakojumā
- Liela izlietnes bļoda
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1000 mm |
| Svars | 17kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 480 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 280 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 920 mm |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Vidus |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | Jā (40 mm) |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
