Komerciālais Dubultais Filtra Kafijas Automāts Manuāla vai Automātiska Uzpilde 2 Termosi | Adexa CBD02A3
1286,90 € Original price was: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (bez PVN)
Komercijas darba galds Nerūsējošais tērauds Ar apakšējo plauktu 450x600x900mm | Adexa DWT4560WO
320,59 € Original price was: 320,59 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)
Komercāla plauktu sistēma 4 līmeņi 1000kg 1500x450x1800mm hromēts stiepļu
SKU:
WH15045180A4C
EAN: 5056465095391
325,80 € Original price was: 325,80 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (bez PVN)
Profesionālai smagajai ēdināšanai paredzēts hromēts plaukta komplekts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas zonas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Regulējamas kājas
- Maksimālais kopējais slodzes svars 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Izmēri: 900x450x1800mm
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstatums: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 1500 mm |
| Svars | 17 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Pēdas | Regulējams |
| Materiāls | Hroma pārklāts oglekļa tērauds |
| Maksimālā slodze | 1000kg (250kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
