Komerciešu plauktu vienība 4 līmeņi 1000kg 900x600x1800mm pulverkrāsots tērauds melns | Adexa WH9060180A4
260,91 € Original price was: 260,91 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)
Picas lāpstiņa 12'' kvadrātveida Koka rokturis Garums 132cm | Adexa SPP13212W
88,87 € Original price was: 88,87 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Komerciālais plauktu komplekts 4 līmeņi 1000kg 1800x600x1800mm hroma stieple | Adexa WH18060180A4C
SKU:
WH18060180A4C
EAN: 5056465095445
498,07 € Original price was: 498,07 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Profesionālai smagā lietošanā paredzēts hroma plaukta komplekts taupa vietu un organizē noliktavas zonas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Regulējamas kājas
- Maksimālā kopējā slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Izmēri: 900x450x1800mm
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstatums: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Svars | 20 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Pēdas | Regulējams |
| Materiāls | Hroma pārklāts oglekļa tērauds |
| Maksimālā slodze | 1000 kg (250 kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
