Komercijas izlietne trauku mazgājamām mašīnām 1 bļoda labā apakšējā plaukta splashback 1200x600x910mm | Adexa DSB1260R
600,88 € Original price was: 600,88 €.246,36 €Current price is: 246,36 €. (bez PVN)
Sudraba barjeras stabs ar melnu atsperes jostu 5m | Adexa SBP501B
89,53 € Original price was: 89,53 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Komercālā plauktu sistēma 4 līmeņi 1000kg 900x600x1800mm hroma stieple | Adexa WH9060180A4C
SKU:
WH9060180A4C
EAN: 5056465095414
245,41 € Original price was: 245,41 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)
Profesionālai intensīvai ēdināšanai paredzēts hroma plaukta komplekts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas zonas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Regulējamas kājas
- Maksimālā kopējā slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Izmēri: 900x450x1800mm
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstarpe: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 14 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Pēdas | Regulējams |
| Materiāls | Hromēts oglekļa tērauds |
| Maksimālā slodze | 1000kg (250kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
