Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
310,52 € Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)
Komerciālais plauktu komplekts 4 līmeņi 1000kg 1800x600x1800mm hroma stieple | Adexa WH18060180A4C
498,07 € Original price was: 498,07 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Komerciešu plauktu vienība 4 līmeņi 1000kg 900x600x1800mm pulverkrāsots tērauds melns | Adexa WH9060180A4
SKU:
WH9060180A4
EAN: 5056465013999
260,91 € Original price was: 260,91 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)
Smagām profesionālām ēdināšanas vajadzībām šis melnais plaukta komplekts taupīs vietu un organizēs noliktavas jomas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Maksimālais kopējais slodzes svars 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstatums: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 19kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Materiāls | Pulverkrāsots oglekļa tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Maksimālā slodze | 1000kg (250kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
