685lt Tirdzniecības ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinets Vienas durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VE
EAN: 5056465032600
Original price was: 1847,60 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Premium klases komerciālais ledusskapis restorāniem, viesnīcām un citām vidēja līdz liela mēroga ēdināšanas iestādēm. Pašlaik lieliska izdevība ar atlaidi.
- Bez CFC dzesētājs un putas
- Ventilēta dzesēšana optimālai gaisa cirkulācijai
- Pilnīga iekšējā un ārējā AISI 304 nerūsējošā tērauda konstrukcija ar noapaļotiem iekšējiem stūriem vieglai tīrīšanai
- 60mm biezas izolācijas slānis labākai energoefektivitātei
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašvērtējošas durvis
- Magnētiskā blīve, kuru var nomainīt bez instrumentiem
- Plaukti un plauktu atbalsti paredzēti 2 x GN1/1 paplātēm vai konteineriem
- Iekļautas riteņi
- Ārējie izmēri: 740 x 830 x 2010mm
- Iekšējie izmēri: 624 x 700 x 1397mm
- Bruto tilpums: 685 litri
- Temperatūra: 0°C līdz +8°C
- 3 plaukti
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
| Dziļums | 830 mm |
| Augstums | 2010 mm |
| Platums | 740 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 685 litri (bruto) / 465 litri (neto) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 vai 2xGN1/1 |
| Riteņi | 4 grozāmie riteņi (2 ar bremzēm) |
| Plaukti | 3 iekļauti |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | 0°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas klase | D |
| Iekšējās dimensijas | 624x702x1401 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
