1000 gab Kompostējami Kafijas Krūzītes Viena siena 16oz/437ml Balts | Adexa PCSW16W
EAN: 5056850800517
Original price was: 149,65 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 137 mm |
| Svars | 14 kg (1000 gab.) |
| Tips | Vienas sienas |
| Tilpums | 16oz/437ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 300gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 58 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 90 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab. tasīšu uzmavas 8oz tasītēm | Adexa CS8K
In stock
Original price was: 44,41 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)500 gab Kompostējamas kafijas tases Vienas sienas 8oz/237ml Kraft | Adexa PCRW8K
In stock
Original price was: 87,84 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)500 gab Kompostējami Kafijas Krūzes Viena siena 16oz/437ml Kraft | Adexa PCRW16K
In stock
Original price was: 127,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)500 gab. Kompostējamas kafijas krūzes Divkāršā siena 8oz/237ml Kraft | Adexa PCDW8K
In stock
Original price was: 88,15 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Atkritumu tvertne palīgkravas automašīnām 40 litri 330x230x560mm | Adexa ST029C
In stock
Original price was: 34,81 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu konteineris no nerūsējošā tērauda ar vāku, ritenīšiem un pedāli 55 litri | Adexa SDCP55
In stock
Original price was: 262,43 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem 55 litri | Adexa SDC55
In stock
Original price was: 196,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls darbs/Atkritumu galds ar 2 atkritumu caurumiem Nerūsējošais tērauds 1000x600x900mm | Adexa SC10060
In stock
Original price was: 330,05 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)
