500 gab. Kompostējamas kafijas krūzes Divkāršā siena 8oz/237ml Kraft | Adexa PCDW8K
EAN: 5056850800531
Original price was: 88,15 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 90 mm |
| Svars | 6,1 kg (500 gab.) |
| Tips | Dubultās sienas |
| Tilpums | 8oz/237ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 250gsm+280gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 55 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 80 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Auksto Dzērienu Kausi Vienas Sienas 16oz/473ml Balti | Adexa PCC16W
In stock
Original price was: 153,18 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)1000 gab. tasīšu uzmavas 8oz tasītēm | Adexa CS8K
In stock
Original price was: 44,41 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)1000gab Kafijas krūzīšu vāki 12&16oz krūzītēm Melni | Adexa PCPL1216B
In stock
Original price was: 68,30 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Atkritumu tvertne palīgkravas automašīnām 40 litri 330x230x560mm | Adexa ST029C
In stock
Original price was: 34,81 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciāls Skapis Labajā pusē Atkritumu tvertne 1400x600x900mm | Adexa SCP60140BRBR
In stock
Original price was: 1424,13 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku 95 litri | Adexa SDB95
In stock
Original price was: 259,11 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošs tērauds Riteņi Pedālis 50 litri | Adexa TGB3660
In stock
Original price was: 438,40 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālais atkritumu kontainers Nerūsējošais tērauds ar Vāku un Ritenīšiem 75 litri | Adexa SDC75
In stock
Original price was: 269,85 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem 55 litri | Adexa SDC55
In stock
Original price was: 196,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Uzkopšanas slotas izlietne un baseins Nerūsējošais tērauds 500x500x550mm | Adexa MS5050
In stock
Original price was: 407,25 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Virtuves sastāvdaļu pārnēsājamais grozs no nerūsējošā tērauda 120 litri | Adexa AEK46
In stock
Original price was: 489,28 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)
