500 gab Kompostējamas kafijas krūzes Divkārša siena 12oz/355ml Balts | Adexa PCDW12W
EAN: 5056850800562
Original price was: 98,62 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 110 mm |
| Svars | 8,7 kg (500 gab.) |
| Tips | Dubultās sienas |
| Tilpums | 12oz/355ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 250gsm+320gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 58 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 90 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Atkritumu tvertne palīgkravas automašīnām 40 litri 330x230x560mm | Adexa ST029C
In stock
Original price was: 34,81 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Komerciālais skapītis Labais sāns Atkritumu tvertne 1600x700x900mm | Adexa SCP70160BRBR
In stock
Original price was: 1568,45 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Komerciāls Skapis Labajā pusē Atkritumu tvertne 1400x600x900mm | Adexa SCP60140BRBR
In stock
Original price was: 1424,13 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Komerciāls skapītis labajā pusē Atkritumu tvertne 1600x600x900 mm | Adexa SCP60160BRBR
In stock
Original price was: 1516,59 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošs tērauds Riteņi Pedālis 50 litri | Adexa TGB3660
In stock
Original price was: 438,40 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar Vāku 75 litri | Adexa SDB75
In stock
Original price was: 193,05 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls maisu turētāju ratiņš ar ritenīšiem un pedāli, aizvērts mutē | Adexa STBH01
In stock
Original price was: 165,44 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)
