1000 gab Kompostējamas kafijas krūzes Viena siena 12oz/355ml Balts | Adexa PCSW12W
EAN: 5056850800494
Original price was: 130,10 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, kas nodrošina ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 121 mm |
| Svars | 11,5 kg (1000 gab.) |
| Tips | Vienas sienas |
| Tilpums | 12oz/355ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 300gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 53 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 80 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Auksto Dzērienu Kausi Vienas Sienas 16oz/473ml Balti | Adexa PCC16W
In stock
Original price was: 153,18 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)1000gab Kafijas krūzīšu vāki 12&16oz krūzītēm Melni | Adexa PCPL1216B
In stock
Original price was: 68,30 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)500 gab Kompostējamas kafijas tases Vienas sienas 8oz/237ml Kraft | Adexa PCRW8K
In stock
Original price was: 87,84 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)500 gab Kompostējami Kafijas Krūzes Viena siena 16oz/437ml Kraft | Adexa PCRW16K
In stock
Original price was: 127,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāls skapītis labajā pusē Atkritumu tvertne 1600x600x900 mm | Adexa SCP60160BRBR
In stock
Original price was: 1516,59 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls skapja labās puses atkritumu tvertne 1800x600x900mm | Adexa SCP60180BRBR
In stock
Original price was: 1592,53 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Medicīniskā maska 3 slāņi 20 gab. | | Adexa SM20
In stock
Original price was: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu konteineris no nerūsējošā tērauda ar vāku, ritenīšiem un pedāli 55 litri | Adexa SDCP55
In stock
Original price was: 262,43 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem 55 litri | Adexa SDC55
In stock
Original price was: 196,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)
