500 gab Kompostējamas Kafijas Krūzes Dubultasienas 8oz/237ml Brūna ar dizainu | Adexa PCDW8B
EAN: 5056850800555
Original price was: 89,17 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, kas nodrošina ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētu informāciju.
| Augstums | 90 mm |
| Svars | 6,1 kg (500 gab.) |
| Tips | Dubultās sienas |
| Tilpums | 8oz/237ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Tumši brūns ar dizainu |
| Biezums | 250gsm+320gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 55 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 80 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Kafijas Krūzītes Viena siena 16oz/437ml Balts | Adexa PCSW16W
In stock
Original price was: 149,65 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)500 gab Kompostējamas kafijas tases Vienas sienas 8oz/237ml Kraft | Adexa PCRW8K
In stock
Original price was: 87,84 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Atkritumu tvertne palīgkravas automašīnām 40 litri 330x230x560mm | Adexa ST029C
In stock
Original price was: 34,81 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Komerciāls Skapis Labajā pusē Atkritumu tvertne 1400x600x900mm | Adexa SCP60140BRBR
In stock
Original price was: 1424,13 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku 95 litri | Adexa SDB95
In stock
Original price was: 259,11 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu konteineris no nerūsējošā tērauda ar vāku, ritenīšiem un pedāli 55 litri | Adexa SDCP55
In stock
Original price was: 262,43 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar Vāku 75 litri | Adexa SDB75
In stock
Original price was: 193,05 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem 55 litri | Adexa SDC55
In stock
Original price was: 196,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls maisu turētāju ratiņš ar ritenīšiem un pedāli, aizvērts mutē | Adexa STBH01
In stock
Original price was: 165,44 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)
