Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercisks planētas maisītājs 20 litri 3 ātrumi 3 rīki | Adexa B20K
EAN: 5056850820966
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 760 mm |
| Platums | 520 mm |
| Svars | 78 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 20 litri / 7 kg |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1100W |
| Iekļauts | Putotājs, Mīklas āķis, Plakans maisītājs |
| Krāsa | Balts |
| Ātrumi | 3 (105 / 180 / 408 apgr./min) |
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Āķis mīklai planētas mikserim 30 litri | | Adexa B30-DH
In stock
Original price was: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ12 8mm režģis | Adexa DQGP12-8
In stock
Original price was: 55,71 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gliemežvārpsta gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ12 nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS12
In stock
Original price was: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds vertikālais | Adexa MX022V5L
In stock
Original price was: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru preses Ø130mm | Adexa QY0707
In stock
Original price was: 109,78 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Lapu putotājs planētu mikserim 30 litri | | Adexa B30-LB
In stock
Original price was: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Profesionāls kartupeļu frī griezējs 1/4'' | Adexa QY070614
In stock
Original price was: 138,43 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
