Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas planētu maisītājs 15 litri 3 ātrumi 3 rīki | Adexa B15K
EAN: 5056850820959
Original price was: 1065,67 €.458,24 €Current price is: 458,24 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 372 mm |
| Augstums | 676 mm |
| Platums | 474 mm |
| Svars | 58 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 15 litri / 6 kg |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 500W |
| Iekļauts | Putotājs, mīklas āķis, plakanais maisītājs |
| Krāsa | Balts |
| Ātrumi | 3 (110 / 178 / 390 apgr./min) |
Juurdesobivad tooted
8 šķēles asmens un stumšanas bloks kartupeļu čipu griezējam | Adexa CP08
In stock
Original price was: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Gaļas mašīnas Adexa DQ12 4 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP12-4
In stock
Original price was: 56,42 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gliemežvārpsta gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ12 nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS12
In stock
Original price was: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds vertikālais | Adexa MX022V5L
In stock
Original price was: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru prese Ø100mm | Adexa HM100
In stock
Original price was: 310,37 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru prese Ø150mm | Adexa HM150
In stock
Original price was: 398,45 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru preses Ø130mm | Adexa QY0707
In stock
Original price was: 109,78 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Planētu miksera 7 litru lapu smalcinātājs | | Adexa B7-LB
In stock
Original price was: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Profesionāls gaļas maļamais aparāts 350kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ32
In stock
Original price was: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāls kartupeļu frī griezējs 1/4'' | Adexa QY070614
In stock
Original price was: 138,43 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
