Kalts sautējuma katls ar vāku, trīsslāņu ⌀300x110mm 7,8 litri, sudraba | Adexa C0311012S
EAN: 5056850818925
Original price was: 118,85 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 110 mm |
| Svars | 2,7 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 7,8 litri |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un alumīnijs |
| Krāsa | Sudraba |
| Vāks | Iekļauts |
| Diametrs | 300 mm |
| Saderīgs ar indukciju | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls mērču izsmidzinātājs ar 2 sūkņiem, nerūsējošais tērauds | Adexa JZS002
In stock
Original price was: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Profesionāla cepamā panna no nerūsējošā tērauda 9,5''/240mm | Adexa SE32405
In stock
Original price was: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
