Izturīgs Panini kontakta grils ar vienu rievotu/gludu virsmu | Adexa MLP811KA
Original price was: 310,67 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)
Grilējiet savus populārākos sendvičus līdz pilnībai ar šo daudzfunkcionālo panīni kontakta grilu! Šim grilam ir gludas čuguna plāksnes, kas vienmērīgi cep sendvičus un atstāj vilinošas grila svītras uz maizes. Termostata vadība ļauj regulēt temperatūru, lai varētu gatavot ideālā temperatūrā, savukārt nerūsējošā tērauda ārējais rāmis nodrošina ilgmūžību. Lieliski piemērots panīni, sendviču, maizes, kā arī hamburgeru un kesadilju grilēšanai, šis daudzpusīgais grils piešķirs jūsu iestādei dažādību!
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Platums | 350 mm |
| Svars | 13 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Gluda virsma / Plakana apakša |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Teflona pārklājuma liets dzelzs |
| Izmēri (gatavošanas zona) | 215x215mm (augšējais) / 225x225mm (apakšējais) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)
