Smagās slodzes panīni kontakta grils ribots 1.8kW | Adexa IEG811R
Original price was: 252,78 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Grilējiet savus populārākos sendvičus līdz pilnībai ar šo daudzfunkcionālo panīni kontakta grilu! Šim grilam ir čuguna plāksnes, kas vienmērīgi cep sendvičus. Termostata vadība ļauj regulēt temperatūru, lai varētu gatavot ideālā temperatūrā, savukārt nerūsējošā tērauda ārējais rāmis nodrošina ilgmūžību. Lieliski piemērots panīni, sendviču, maizes, kā arī hamburgeru un kesadilju grilēšanai, šis daudzpusīgais grils piešķirs dažādību jūsu iestādei!
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Čuguna gatavošanas virsma
- +50°C līdz +300°C
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 410 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Platums | 320 mm |
| Svars | 12kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Rievots augšējais / Rievots apakšējais |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cietā emalja pārklāts liets dzelzs |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)
