4 līmeņu apsildāmais vitrīnu skapis 318 litri lete | Adexa HW318
Original price was: 1835,84 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Pievilcīgi reklamējiet savas apsildāmās pīrāgus, pastētes un desu ruļļus ar šo apsildāmo vitrīnu.
Nerūsējošā tērauda un stikla dizains nodrošina jūsu klientiem 360° skatu uz labāko apsildāmo ēdienu izvēli, kas ir ideāli piemērots kafejnīcām, ēdināšanas pakalpojumiem, tirdzniecības vietām, ērtības veikaliem, bāriem un krogiem, restorāniem un kafejnīcām, lielveikaliem, delikatesēm un citām profesionālām ēdināšanas iestādēm.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 575 mm |
| Augstums | 967 mm |
| Platums | 800 mm |
| Svars | 74,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 318 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 850W |
| Durvis | Slīdņus durvis aizmugurē |
| Plaukti | 4 |
| Temperatūra | +30°C līdz +80°C |
| Apgaismojums | LED |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Rise & Fall kupolveida siltuma lampa titāna zelts | Adexa A65121204
In stock
Original price was: 152,87 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
In stock
Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
