500 gab. Kompostējamas kafijas krūzes Divkāršā siena 8oz/237ml Kraft | Adexa PCDW8K
EAN: 5056850800531
Original price was: 88,15 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 90 mm |
| Svars | 6,1 kg (500 gab.) |
| Tips | Dubultās sienas |
| Tilpums | 8oz/237ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 250gsm+280gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 55 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 80 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Auksto Dzērienu Kausi Vienas Sienas 16oz/473ml Balti | Adexa PCC16W
In stock
Original price was: 153,18 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)500 gab Kompostējami Kafijas Krūzes Viena siena 16oz/437ml Kraft | Adexa PCRW16K
In stock
Original price was: 127,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Komerciāls skapītis labajā pusē Atkritumu tvertne 1600x600x900 mm | Adexa SCP60160BRBR
In stock
Original price was: 1516,59 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem un pedāli 75 litri | Adexa SDCP75
In stock
Original price was: 364,26 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošs tērauds Riteņi Pedālis 50 litri | Adexa TGB3660
In stock
Original price was: 438,40 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālais atkritumu kontainers Nerūsējošais tērauds ar Vāku un Ritenīšiem 75 litri | Adexa SDC75
In stock
Original price was: 269,85 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu maisu turētāja ratiņš | Adexa STBH02
In stock
Original price was: 98,92 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar Vāku 75 litri | Adexa SDB75
In stock
Original price was: 193,05 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem 55 litri | Adexa SDC55
In stock
Original price was: 196,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)
