500 gab Kompostējamas kafijas tases Vienas sienas 8oz/237ml Kraft | Adexa PCRW8K
EAN: 5056850800616
Original price was: 87,84 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētu informāciju.
| Augstums | 90 mm |
| Svars | 6,1 kg (500 gab.) |
| Tips | Viļņota siena |
| Tilpums | 8oz/237ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Spēks |
| Biezums | 80gsm+180gsm+280gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 55 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 80 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Auksto Dzērienu Kausi Vienas Sienas 16oz/473ml Balti | Adexa PCC16W
In stock
Original price was: 153,18 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)1000 gab Kompostējami Kafijas Krūzītes Viena siena 16oz/437ml Balts | Adexa PCSW16W
In stock
Original price was: 149,65 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)1000 gab. tasīšu uzmavas 8oz tasītēm | Adexa CS8K
In stock
Original price was: 44,41 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)1000gab Kafijas krūzīšu vāki 12&16oz krūzītēm Melni | Adexa PCPL1216B
In stock
Original price was: 68,30 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Komerciāls Skapis Labajā pusē Atkritumu tvertne 1400x600x900mm | Adexa SCP60140BRBR
In stock
Original price was: 1424,13 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Komerciāls skapītis labajā pusē Atkritumu tvertne 1600x600x900 mm | Adexa SCP60160BRBR
In stock
Original price was: 1516,59 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem un pedāli 75 litri | Adexa SDCP75
In stock
Original price was: 364,26 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošs tērauds Riteņi Pedālis 50 litri | Adexa TGB3660
In stock
Original price was: 438,40 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālais atkritumu kontainers Nerūsējošais tērauds ar Vāku un Ritenīšiem 75 litri | Adexa SDC75
In stock
Original price was: 269,85 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Virtuves sastāvdaļu pārnēsājamais grozs no nerūsējošā tērauda 120 litri | Adexa AEK46
In stock
Original price was: 489,28 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)
