Āmura raksta sautēšanas panna ar vāku, trīsslāņu ⌀280x100mm 5,5 litri vara | Adexa C0311011C
EAN: 5056850818895
Original price was: 131,69 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 100 mm |
| Svars | 2,4 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 6 litri |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un alumīnijs |
| Krāsa | Varš |
| Vāks | Iekļauts |
| Diametrs | 280 mm |
| Saderīgs ar indukciju | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Polipropilēna Gastronorm vāks GN1/6 caurspīdīgs | Adexa GNPPL16
In stock
Original price was: 4,13 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Polipropilēna Gastronormas Trauka Vāks GN1/4 Caurspīdīgs | Adexa GNPPL14
In stock
Original price was: 4,11 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Profesionāla cepamā panna no nerūsējošā tērauda 9,5''/240mm | Adexa SE32405
In stock
Original price was: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Profesionāls sautējamais katls ar vāku nerūsējošais tērauds 14.8 litri | Adexa SE13021
In stock
Original price was: 111,75 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
