Premium darba galds ar apakšplauktu 304 nerūsējošais tērauds piemērots ārpus telpām 400x600x900mm | Adexa Elite ET26040
372,68 € Original price was: 372,68 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)
Perforēts Cepeškrāsns Cepšanas Paplāte Alumīnijs 600x400x50mm | Adexa ASP050P
46,35 € Original price was: 46,35 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
Bāra zems krēsls ar dabīgā koka sēdekli Melna tērauda Interjeram | Adexa WW65BN
SKU:
WW65BN
EAN: 5056465070466
68,02 € Original price was: 68,02 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)
Izgatavots no pulverkrāsota tērauda, šis klasiskā dizaina krēsls ir mūžīgs papildinājums jūsu ēdamistabas iekārtojumam. Komplekts ar 4 zemiem krēsliem nodrošina vieglu dizaina sajūtu un funkcionalitāti. Šis izturīgais mēbele der gandrīz visās telpās.
- Saliekams ērtai uzglabāšanai
- Komercklases kvalitāte
- Piemērots dažādiem interjera risinājumiem
- Montāža nav nepieciešama
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 460 mm |
| Platums | 400 mm |
| Svars | 3,1 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Pulverkrāsots tērauds un koks (sēdeklis) |
| Krāsa | Dabisks koks / Melns |
| Kārtojams | Jā |
| Sēdeklis | Koks |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
2×12 līmeņu Elastīga platuma Plaukts/Paliktnis/Panna/Pašattīrošs Ratiņš Nerūsējošais Tērauds | Adexa RTFT12D
In stock
Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda, 4 līmeņi, 810x460x1180mm | Adexa RST4B
In stock
Komercijas Plauktu Vienība 4 līmeņu 1000kg 1200x450x1800mm Pārklāta ar pulvera krāsojumu tērauds Melns | Adexa WH12045180A4
In stock
Komercplauktu Vienība 4 Līmeņi 1000kg 1500x600x1800mm Pulverpārklāts tērauds Melns | Adexa WH15060180A4
In stock
Komercplauktu vienība 4 līmeņu 1000kg 1800x600x1800mm pulverkrāsots tērauds melns | Adexa WH18060180A4
In stock
Laminēta apaļa galda virsma ar maināmām valrieksta un dabīgām pusēm Ø30'' | Adexa TT30RWN
In stock
Laminēts apaļš galda virsmas reversīvs galdu mahagons un melns Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Sarkans samta stieptais virve ar sudraba galiem 1,5m | Adexa VR01RS
In stock
Zaļa pīto virvju norobežojošā virve ar zelta galiem 1,5 m | Adexa BR01GG
In stock
