Bufetes ēdienu sildītājs ar statni Nerūsējošā tērauda 2 infrasarkanās lampas Šķaudīšanas aizsargi 2xGN1/1 | Adexa WM2FXX
EAN: 5056465037742
Original price was: 554,90 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)
Profesionāls ēdiena sildītājs ar balstu. Ideāli piemērots lietošanai gaļas griešanas stacijās, viesnīcu brokastīs un citos līdzīgos pašapkalpošanās pasākumos. Ļoti daudzpusīgs ēdināšanas aprīkojums par lielisku cenu atlaidi.
- Siltuma avoti var tikt kontrolēti atsevišķi
- Nerūsējošā tērauda sildīšanas plāksne
- Uzstādīta standarta Lielbritānijas spraudņa kontaktligzda
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 580 mm |
| Augstums | 570 mm |
| Platums | 740 mm |
| Svars | 13 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 x GN1/1 (680x530mm) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Šķaudīšanas aizsargi | Jā |
| Temperatūra | +30 līdz +85°C |
| Lampas | 2 |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Elektriskā sildīšana GN2/3 Ar stikla vāku Nerūsējošais tērauds 5.5 litri | Adexa AD3202
In stock
Original price was: 563,19 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)
