Divkāršā izlietne kreisajā pusē ar noteces virsmu un aizmugurējo sienu 1800x600x910mm | Adexa DSB1860L
Original price was: 1210,67 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)
Dubultā izlietne ar notekas dēli
• Kvadrātveida kājas stabilitātei
• Metinātas bļodas augstai izturībai
• 10 cm aizsargpanelis sienu tīrībai un aizsardzībai
• Pastiprināts rāmis papildu stabilitātei
• Stilīga viļņota notekas dēļa virsma
Šī augstas kvalitātes dubultā izlietne ir izstrādāta, lai apmierinātu profesionālu virtuves vajadzības, apvienojot funkcionalitāti ar estētiku. Metinātās bļodas un pastiprinātās malas nodrošina izturīgu konstrukciju, kas iztur ikdienas lietošanu. Viļņotā notekas dēļa virsma ir ne tikai praktiska, bet arī piešķir elegantu pieskārienu. Aizsargpanelis padara to ideālu virtuves tīrības un kārtības uzturēšanai, savukārt kvadrātveida kājas nodrošina stabilitāti pat intensīva darba laikā. Lieliska izvēle gan restorāniem, gan privātām virtuvēm ar augstiem standartiem.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija’ detalizētu informāciju un zemāk sadaļā ‘Saistītie produkti’ par smidzināšanas vienībām un jaucējkrāniem.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 910 mm (+100 mm aizsargsienīte) |
| Platums | 1800 mm |
| Svars | 32 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Kreisais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 2 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Izmēri (izlietnes bļoda) | 400x400x250 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
