Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)
Ja jums pieder restorāns, bārs, sviestmaižu veikals vai picērija, šie dzesējamie sagatavošanas galdi ir labākā izvēle jūsu ēdienu gatavošanai. Šie galdi apvieno darba un uzglabāšanas zonas, un sastāvdaļu un sagatavošanas vietas tuvinājums ir īpaši ērts jūsu noslogotākajos brīžos. Sagatavošanas galdi ir paredzēti lietošanai virtuvē, un to liels izmērs ļauj vairākiem darbiniekiem strādāt blakus vienlaikus.
Salātu un sviestmaižu sagatavošanas galdi ir izstrādāti, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi aukstām salātu un sviestmaižu sastāvdaļām. To plakanais pārtikas sagatavošanas virsmas nodrošina pietiekami daudz darba vietas, savukārt dzesētās pamatnes piedāvā papildu uzglabāšanas vietu sastāvdaļām.
- Iekļautas riteņi.
- Trauki nav iekļauti, pārdoti atsevišķi
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Izjaukto skatu diagrammu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1080 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 75kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 240 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 382W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/6 |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +0°C līdz +10°C |
| Darba virsma | Nerūsējošais tērauds |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (serverī) | 5 x GN1/6 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
