Elektriskā rullīša tipa ēdienu sildīšanas trauks GN1/1 Nerūsējošais tērauds Plastmasas vāks 9 litri | Adexa ECD09A2
Original price was: 275,29 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)
Uzglabājiet savu ēdienu siltu ilgāk ar šo profesionālo elektrisko sildīšanas trauku. Ideāli piemērots ēdiena uzturēšanai pasniegšanas temperatūrā bufetēs, profesionālie roll top chafer trauki nodrošina pārnēsājamu un ērtu sildīšanu. Ar mitrās siltuma darbību, komplektā ietilpst nerūsējošā tērauda ūdens un ēdiena trauki. Izgatavots no viegli tīrāma nerūsējošā tērauda, lai ietaupītu jūsu vērtīgo laiku vakara beigās.
- Digitālās vadības ar regulējamu temperatūru līdz 85°C
- Pārsildīšanās aizsardzība
- Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar indikatora gaismu
- 1 x GN1/1 trauks iekļauts komplektā
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 370 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 620 mm |
| Svars | 4kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/1 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 1 x GN1/1 konteiners |
| Temperatūra | Līdz +85°C |
| Vadība | Digitāls |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
