Industriālais kaulu zāģis 1650mm nerūsējošā tērauda | Adexa JG210C
EAN: 5056465013432
Original price was: 1031,48 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Izturīgs nerūsējošā tērauda kaulu zāģis. Ideāli piemērots miesniekiem, restorāniem, ēdināšanas virtuvēm un citām rosīgām pārtikas apstrādes vietām. Viegli griež kaulus, sasaldētu gaļu, zivis utt.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 455 mm |
| Augstums | 880 mm |
| Platums | 480 mm |
| Svars | 38,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Galdvirsma |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 850W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Platums (iekšējais) | 16 mm (zāģa asmens) |
| Asmens garums | 1650 mm |
| Biezums | 4 līdz 180 mm (griešana) |
| Diametrs | 210 mm (rata) |
| Izmēri | 465x365mm (darba virsma) |
| Ātrums | 15-19m/s (zāģis) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
8 šķēles asmens un stumšanas bloks kartupeļu čipu griezējam | Adexa CP08
In stock
Original price was: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Āķis mīklai planētas mikserim 30 litri | | Adexa B30-DH
In stock
Original price was: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ8 5 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-5
In stock
Original price was: 44,29 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas plāksne 6mm Adexa DQ12 Nerūsējošs tērauds | Adexa DQGP12-6
In stock
Original price was: 56,98 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gliemežvārpsta gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ12 nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS12
In stock
Original price was: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komercijas burgeru prese 100mm/4 collas | Adexa CBP100
In stock
Original price was: 344,18 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Planētu miksera lapu maisītājs 10 litri | | Adexa B10-LB
In stock
Original price was: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Regulējams dārzeņu rotējošais griezējs | Adexa CMX155
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Rokas gaļas maļamā mašīna pie galda stiprināma | Adexa MG001
In stock
Original price was: 45,46 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Rūpnieciskā kaulu zāģa asmens 1650mm Nerūsējošais tērauds | Adexa JG210CB
In stock
Original price was: 56,81 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
