Kalts sautējuma katls ar vāku, trīsslāņu ⌀300x110mm 7,8 litri, sudraba | Adexa C0311012S
EAN: 5056850818925
Original price was: 118,85 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 110 mm |
| Svars | 2,7 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 7,8 litri |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un alumīnijs |
| Krāsa | Sudraba |
| Vāks | Iekļauts |
| Diametrs | 300 mm |
| Saderīgs ar indukciju | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls mērču izsmidzinātājs ar 2 sūkņiem, nerūsējošais tērauds | Adexa JZS002
In stock
Original price was: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Profesionāls sautējamais katls ar vāku nerūsējošais tērauds 14.8 litri | Adexa SE13021
In stock
Original price was: 111,75 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
